Ga naar de inhoud

Zondag

Genre

Locatie

De Poppendokter – Meike van den Akker

De Poppendokter – Meike van den Akker

Expeditiebos
De Knutselkeet

De Knutselkeet

Expeditiebos
Schminken

Schminken

Expeditiebos
Susanne Luurs

Susanne Luurs

Expeditiebos
VoeteValderAa – Een theatrale wandeltocht

VoeteValderAa – Een theatrale wandeltocht

12.45
Verzamel- en vertrekplek VoeteValderAa
FietseValderAa – Een theatrale fietstocht

FietseValderAa – Een theatrale fietstocht

12.45
Verzamel- en vertrekplek FietseValderAa
Staatsbosbeheer

Staatsbosbeheer

13.30
Expeditiebos
Joe Buck

Joe Buck

13.45
Hoofdpodium
YoungGangsters – The Promised Land

YoungGangsters – The Promised Land

14.00
De Esch
A Horse With No Name – Marieke Giebels & Jip van den Dool

A Horse With No Name – Marieke Giebels & Jip van den Dool

14.00
Jelto’s Schuur
Grounded Expedities

Grounded Expedities

14.00
Expeditiebos
Roek – De Noorderlingen

Roek – De Noorderlingen

14.00
Agriplaza
Biodiversiteit in Augmented Reality – Chantalla Pleiter

Biodiversiteit in Augmented Reality – Chantalla Pleiter

14.00
Agriplaza
Zomerzinnen

Zomerzinnen

14.00
De Drentsche Aa
VoeteValderAa – Een theatrale wandeltocht

VoeteValderAa – Een theatrale wandeltocht

14.15
Verzamel- en vertrekplek VoeteValderAa
FietseValderAa – Een theatrale fietstocht

FietseValderAa – Een theatrale fietstocht

14.15
Verzamel- en vertrekplek FietseValderAa
Narcissus en Echo – House of Makers

Narcissus en Echo – House of Makers

14.15
Magnuskerk Anloo
Het dreigt volslagen goed te komen – Jasper van der Veen

Het dreigt volslagen goed te komen – Jasper van der Veen

15.00
Jan’s Schuur
De Schone Companie – Rigoletto

De Schone Companie – Rigoletto

15.00
Zeegsterhoeve
Pieter van der Zweep

Pieter van der Zweep

15.30
Hoofdpodium
Polder Wodka – Het Tuintheater

Polder Wodka – Het Tuintheater

15.45
Kymmelsberg
Run, Forest, Run – Zuhause

Run, Forest, Run – Zuhause

15.45
Jan’s Pony Paradijs
Zomerzinnen

Zomerzinnen

15.45
De Drentsche Aa
Dagdromerstocht

Dagdromerstocht

16.00
Kassa bij festivalterrein
Narcissus en Echo – House of Makers

Narcissus en Echo – House of Makers

16.15
Magnuskerk Anloo
Silver Lake

Silver Lake

16.30
Koepelpodium
Roek – De Noorderlingen

Roek – De Noorderlingen

17.00
Agriplaza
Faske

Faske

18.30
Koepelpodium
Kumbia Boruka

Kumbia Boruka

20.00
Hoofdpodium
DJ Peter Mans

DJ Peter Mans

21.00
Koepelpodium