Ga naar de inhoud

Zaterdag

Genre

Locatie

De Poppendokter – Meike van den Akker

De Poppendokter – Meike van den Akker

Expeditiebos
De Knutselkeet

De Knutselkeet

Expeditiebos
Schminken

Schminken

Expeditiebos
Susanne Luurs

Susanne Luurs

Expeditiebos
Vroege vogeltocht

Vroege vogeltocht

06.00
Kassa bij festivalterrein
Staatsbosbeheer

Staatsbosbeheer

13.30
Expeditiebos
Orange Skyline

Orange Skyline

14.00
Hoofdpodium
FietseValderAa – Een theatrale fietstocht

FietseValderAa – Een theatrale fietstocht

14.00
Verzamel- en vertrekplek FietseValderAa
VoeteValderAa – Een theatrale wandeltocht

VoeteValderAa – Een theatrale wandeltocht

14.00
Verzamel- en vertrekplek VoeteValderAa
Grounded Expedities

Grounded Expedities

14.00
Expeditiebos
Biodiversiteit in Augmented Reality – Chantalla Pleiter

Biodiversiteit in Augmented Reality – Chantalla Pleiter

14.00
Agriplaza
Narcissus en Echo – House of Makers

Narcissus en Echo – House of Makers

14.15
Magnuskerk Anloo
Zomerzinnen

Zomerzinnen

14.15
De Drentsche Aa
YoungGangsters – The Promised Land

YoungGangsters – The Promised Land

15.00
De Esch
Het dreigt volslagen goed te komen – Jasper van der Veen

Het dreigt volslagen goed te komen – Jasper van der Veen

15.00
Jan’s Schuur
Roek – De Noorderlingen

Roek – De Noorderlingen

15.00
Agriplaza
Ruben Chi – Solitude

Ruben Chi – Solitude

15.00
Auke’s Landje
De Schildpad – Niets Doen Is Hard Werken

De Schildpad – Niets Doen Is Hard Werken

15.15
Theaterveld
FietseValderAa – Een theatrale fietstocht

FietseValderAa – Een theatrale fietstocht

15.30
Verzamel- en vertrekplek FietseValderAa
VoeteValderAa – Een theatrale wandeltocht

VoeteValderAa – Een theatrale wandeltocht

15.30
Verzamel- en vertrekplek VoeteValderAa
Sophie Straat

Sophie Straat

16.00
Hoofdpodium
Narcissus en Echo – House of Makers

Narcissus en Echo – House of Makers

16.15
Magnuskerk Anloo
A Horse With No Name – Marieke Giebels & Jip van den Dool

A Horse With No Name – Marieke Giebels & Jip van den Dool

16.30
Jelto’s Schuur
Polder Wodka – Het Tuintheater

Polder Wodka – Het Tuintheater

16.45
Kymmelsberg
Run, Forest, Run – Zuhause

Run, Forest, Run – Zuhause

16.45
Jan’s Pony Paradijs
De Schone Companie – Rigoletto

De Schone Companie – Rigoletto

16.45
Zeegsterhoeve
Zomerzinnen

Zomerzinnen

16.45
De Drentsche Aa
FietseValderAa – Een theatrale fietstocht

FietseValderAa – Een theatrale fietstocht

17.00
Verzamel- en vertrekplek FietseValderAa
VoeteValderAa – Een theatrale wandeltocht

VoeteValderAa – Een theatrale wandeltocht

17.00
Verzamel- en vertrekplek VoeteValderAa
Stephanie Struijk

Stephanie Struijk

17.15
Koepelpodium
Roek – De Noorderlingen

Roek – De Noorderlingen

18.00
Agriplaza
Narcissus en Echo – House of Makers

Narcissus en Echo – House of Makers

18.15
Magnuskerk Anloo
FietseValderAa – Een theatrale fietstocht

FietseValderAa – Een theatrale fietstocht

18.30
Verzamel- en vertrekplek FietseValderAa
The Indien

The Indien

18.45
Hoofdpodium
Ruben Chi – Solitude

Ruben Chi – Solitude

18.45
Auke’s Landje
Benjamin Fro

Benjamin Fro

19.30
Koepelpodium
Zomerzinnen

Zomerzinnen

19.45
De Drentsche Aa
YoungGangsters – The Promised Land

YoungGangsters – The Promised Land

20.00
De Esch
Het dreigt volslagen goed te komen – Jasper van der Veen

Het dreigt volslagen goed te komen – Jasper van der Veen

20.00
Jan’s Schuur
Run, Forest, Run – Zuhause

Run, Forest, Run – Zuhause

20.15
Jan’s Pony Paradijs
Narcissus en Echo – House of Makers

Narcissus en Echo – House of Makers

20.15
Magnuskerk Anloo
RONDÉ

RONDÉ

20.30
Hoofdpodium
A Horse With No Name – Marieke Giebels & Jip van den Dool

A Horse With No Name – Marieke Giebels & Jip van den Dool

21.30
Jelto’s Schuur
Roek – De Noorderlingen

Roek – De Noorderlingen

21.30
Agriplaza
De Schildpad – Niets Doen Is Hard Werken

De Schildpad – Niets Doen Is Hard Werken

21.30
Theaterveld
Polder Wodka – Het Tuintheater

Polder Wodka – Het Tuintheater

21.45
Kymmelsberg
Never Been to Berlin

Never Been to Berlin

22.00
Koepelpodium
Club Extravaganza – BURLESQUE – Blond en Blauw

Club Extravaganza – BURLESQUE – Blond en Blauw

22.30
De Drentsche Aa
Power to the Pipo

Power to the Pipo

22.45
Hoofdpodium
DJ Peter Mans

DJ Peter Mans

23.15
Koepelpodium